Paieška

Kreivės

Nestandartinių gaminių
projektavimas ir gamyba

 

Paslaugos

Galerija

Kreivės

Nestandartinių gaminių
projektavimas ir gamyba

 

Paslaugos

Apie įmonę

UAB „Kreivės“ pagrindinė veikla - 2D-3D frezavimas ir graviravimas, įvairių nestandartinių gaminių gamyba. Gaminiai gaminami iš visų rūšių metalų: plieno, žalvario, nerūdijančio plieno ir kt., taip pat iš medienos, plastiko, organinio stiklo, metalo plastiko derinių.

Putų polistirolo, stiroduro figurinis pjovimas, pjaustymas

Įvairiose srityse (statybos, reklamos, šilumos izoliacija) naudojama nebrangi, ilgaamžė ir saugi medžiaga – putų polistirolas. Figūrinio pjovimo dėka iš putų polistirolo galima gauti reikalingas dekoratyvines formas, dideles raides, trimates formas ir raides įvairių dydžių bei kitus produktus.

Skaityti plačiau
Iškilūs 3D lipdukai

Nuo šiol pas mus galite pasigaminti 3D lipdukus – tai vienas iš populiariausių reklaminės ir suvenyrinės produkcijos būdų. Erdvinis lipdukas lengvai klijuojamas beveik ant bet kokio paviršiaus, efektyviai pabrėžia logotipą ir kitą reklaminę informaciją.

Skaityti plačiau
Sublimacinė spauda - verslo dovanos ir suvenyrai

Sublimacija – tai įdomus vaizdų ir užrašų spausdinimo būdas, su juo Jūsų reklaminė arba suvenyrinė produkcija atrodys šviesesnė, turės aiškų vaizdą. O pagamintų marškinėlių, kepuraičių ar krepšių poveikis nustebins ne tik klientus, bet ir Jūsų partnerius.

Skaityti plačiau
Jau gaminame ir vizitines korteles

Vizitinė kortelė – Jūsų kompanijos įvaizdis. Pagrindinis vizitinės kortelės tikslas yra pritraukti potencialų klientą, parodyti jam savo įmonės solidumą ir kad Jūsų ketinimai jo atžvilgiu yra rimti. Vizitinių kortelių gamybai mes naudojame skaitmeninę spaudą.

Skaityti plačiau
Maketavimo darbai ir dizaino kūrimas

Vizitinės kortelės, lankstinukai, kalendoriai, plakatai ir t.t. yra puiki reklaminė medžiaga, kad vystyti Jūsų įmonę ir produktus. Mes kuriame dizainą poligrafiniam spausdinimui, sublimacijai, polimerinių lipdukų gamybai, putų pjaustymui ir kt. Atidirbame visą ciklą darbų pradedant nuo idėjos sukūrimo iki paleidimo.

Skaityti plačiau
Roland VersaCAMM SP-540V

Jau šiandien galime pasiūlyti mūsų klientams spaudą plačiaformačiu skaitmeniniu spausdintuvu Roland VersaCAMM SP-540V (Japonija)

Skaityti plačiau
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti